برای اولین بار در تاریخ آرایشگری ایران یک تیم ۴۰ نفره بروی استیج بین المللی رفتند و با ۲۷ کشور مدعی در صنعت زیبایی مسابقه دادند.

فستیوال بین المللی GK هر دو سال یکبار با دعوت از تیمهای کشورهای مختلف در روسیه برگزار می گردد. در حال حاضر این فستیوال جز  ۵فستیوال معتبر دنیا در حوزه زبیایی است.

برای اولین بار در تاریخ آرایشگری ایران تیم زیبایی منتخب کشورمان که متشکل از ۴۰ نفر هنرمند آرایشگر در رشته های شنیون، میکاپ، رنگ و کوتاهی، ناخن و کوتاهی مردانه و ۱۰ نفر هیات همراه به رهبری سرکار خانم حکیمه بخشی (موسس آکادمی تخصصی بخشی) پا به استیج بین المللی برای رقابت با کشور‌های صاحب نام و مدعی در رشته های تخصصی زیبایی گذاشت. 

مقدمات این رویداد در اوایل سال ۹۷ پایه ریزی شد که با رایزنی ها و جلسات مکرر خانم بخشی با مدیران فستیوال جورج کات و اخذ سهمیه اختصاصی ایران برای شرکت در فستیوال بزرگ و بین المللی GK ۲۰۱۸  در روسیه  این مهم محقق گردید. 

در ماه تیر، بعد از انجام زیر ساخت های مربوط جهت جذب استعدادها و افرادی که مستعد حضور و رقابت بین المللی بودند طی یک فراخوان رسمی از طریق رسانه های آکادمی بخشی اطلاع رسانی گردید که علیرغم انتظار با استقبال بسیار خوبی مواجه شد! بیش از ۱۵۰۰ متقاضی جویای نام و مستعد، آثار خود را با رعایت استاندارد های درخواست شده، ارسال کردند. تیم پشتیانی فستیوال پس از آرشیو و کد گذاری آثار تمامی آثار آنها را برای هیات داوران آکادمی جورج کات در روسیه ارسال کردند و بعد از داوری آثار در روسیه  تعدادی جهت تست عملی انتخاب و به مراحل بعدی ارجاع داده شدند تا در موعد مقرر نسبت به آزمون عملی که در تهران برگزار گردید، حضور بهم برسانند. 

پس از آزمون های عملی بالاخره تیم ۴۰ نفره ی آرایشگران منتخب ایران  با تمام چالش هایش و حواشی که داشت، شکل گرفت و پس از سپری کردن کلاس های توجیهی، آموزشی و مشاوره ای برای بهبود کار تیمی و انگیزشی فردی و همچنین تمرین های مکرر،  برای اعزام آماده شدند. 

سرانجام تیم منتخب ایران شامل ۴۰ نفر به سمت سوچی روسیه پرواز کردند تا برای اولین بار بتوانند به صورت گروهی و زیر پرچم کشور عزیزمان مهارت های خودشان را در سطح بین المللی محک بزنند.

نتیجه تلاش شبانه روزی این ۹ ماه که تیم آکادمی بخشی و دیگر عزیزانی که خالصانه تیم را حمایت می کردند همه‌ی ما و دیگر فعالان رشته ی آرایشگری را غافلگیر کرد! نتایج این فستیوال به شرح زیر شد. 

    -   مقام اول تیم ایران به عنوان تیم برگزیده از لحاظ کار تیمی با بالاترین امتیاز گروهی ( در رشته های شنیون، میکاپ، رنگ و لایت، کوپ و کوتاهی و طراحی ناخن ) از بین ۲۳ کشور صاحب نام و مدعی قهرمانی.

    -    ۳۷ دیپلم افتخار، چندین دیپلم شجاعت، دیپلم خلاقیت هنری و چندین ستاره طلایی GK  که به هنرمندان کشورمان تقدیم شد.

    -    ۸ کاپ قهرمانی شامل :‌۳طلا، ۳ نقره و ۲برنز که در آکادمی بخشی نگهداری می شود.

دیگر مقام های تیمی از هر رشته به شرح زیر می باشد. 

    -    تیم ناخن ایران مقام اول فستیوال را دریافت کرد و مدال طلا گرفت.

    -    تیم میکاپ مقام دوم  فستیوال را دریافت کرد و مدال نقره گرفت.

    -    تیم رنگ و کوتاهی مقام سوم را دریافت کرد و مدال برنز گرفت.

    -    تیم شنیون مقام سوم را دریافت کرد و مدال برنز گرفت.

از نتایج و جوایز دیگری که خانم حکمیه بخشی به عنوان شرکت کننده در رشته ی شنیون دریافت کردند می توان به عناوین زیر اشاره کرد.

    -    شنیون فانتزی سوم شد و مدال برنز را دریافت کرد.

    -    مدل شانتلیه مقام سوم و مدال برنز را دریافت کرد.

    -    مدل خلاقانه آواتار مقام دوم و مدال نقره را دریافت کرد. لازم به توضیح است که این مدل بروی استیج شوی باشکوه گالا در کنار دیگر مدل های منتخب قرار گرفت و بعد از آن به مو زه ی اختصاصی آقای جورج منتقل شد. 

    -    دیپلم افتخار مدیریت برای رهبری و سرپرستی تیم منسجم و هماهنگ ایران.

    -    ۱۰ دیپلم افتخار دیگر و چندین ستاره طلایی GK  هم از نتایج خانم حکیمه بخشی بود. 

اسامی اولین تیم زیبایی ایران 

برنده مقام اول فستیوال GK 2018 روسیه

اسامی اولین تیم زیبایی ایران 

برنده مقام اول فستیوال GK 2018 روسیه

همانگونه که انتظار می رفت این رویداد هم در ایران مثل دیگر رویداد‌های موفقیت آمیز ایران دستخوش حاشیه ها، جنجال های منفی و مثبت زیادی شد. اما مهم نتیجه‌ی این رویداد است که برای متولی و اسپانسر این اتفاق مهم  یعنی آکادمی بخشی بسیار بسیار مهم بود و آن هم حضور تیم آرایشگران ایران زیر پرچم مقدس کشور خودمان بود، که به لطف حق، یاری همراهان دلسوز و تلاش شبانه روزی تیم منتخب به بار نشست و ضمن اینکه برای اولین بار در تاریخ آرایشگری ایران ۴۰ هنرمند آرایشگر باهم و درکنارهم کار کردند نتیجه ی غافلگیر کننده ای به همراه آوردند. 

تیم آکادمی بخشی امیدوار است که این مهم سرآغازی باشد برای رشد تصاعدی و بیشتر صنف آرایشگری که به صورت گروهی حتی در عرصه های بین المللی خوش بدرخشیم. الحق که ثابت کردیم در وقتی کار تیمی و همدلی در میان باشد با تمام سختی ها و محدودیت ها همیشه پرچم دار خواهیم بود. 

به امید رشد روز افزون و پایدار علم و آگاهی در کشورمان با تکیه به کار گروهی

روابط عمومی آکادمی بخشی

باهم و درکنارهم بیشتر بیاموزیم

#BakhshiAcademy

تلفن ثابت ویژه،  از ساعت ۹ الی ۱۸ - پنج شنبه ها تا ۱۳

۰۲۱۲۸۴۲۲۹

 تلفن های همراه مشاورین آکادمی

۰۹۳۵۷۶۸۹۹۸۸ - ۰۹۱۹۶۴۷۷۷۵۴ - ۰۹۱۹۶۴۷۷۷۶۳